У воєнний час роботу меблевого центру УМК змінено. Працюємо з 9:00 - 19:00, без вихідних.

Дизайн-студії в УКРАЇНСЬКІЙ МЕБЛЕВІЙ КОМПАНІЇ

ШиК

Поверх: 1

Номер телефону:

e-mail: shik5zar@gmail.com

М’які меблі. Вітальні. Дизайн-студії. Офісні меблі. Спальні. Столи та стільці. Вітрини. Комоди. Консолі. Аксесуари для сну. Матраци.

Картісса

Поверх: 2

Номер телефону: (067)-520-94-12

e-mail: kartissa22@outlook.com

Вітальні. Дизайн-студії. Дитячі та підліткові кімнати. Спальні. Ліжка. Матраци. Офісні меблі. Столи та стільці. Меблі з дерева. Шафи купе та гардеробні. Аксесуари для сну.

Арт-НІКО

Поверх: 2

Номер телефону:

e-mail: artniko.kr@gmail.com

Вітальні. Дизайн-студії. Дитячі та підліткові кімнати. Ліжка. Спальні. Матраци. Столи та стільці. Шафи купе та гардеробні. Аксесуари для сну.

DIMI

Поверх: 2

Номер телефону:

e-mail: magazindimi@gmail.com

Дитячі та підліткові кімнати. Дитячі ліжка. Дизайн-студії. Спальні. Ліжка. Матраци. Офісні меблі. Столи та стільці. Аксесуари для сну.

Кухні

Поверх: 3

Номер телефону: (096)-295-67-57

e-mail: zns2101@gmail.com

Кухні. Дизайн-студії. Столи та стільці.

У цьому розділі знаходяться Бренди-Магазини, товари яких представлені в УМК. Представлені тільки перевірені меблеві компанії, які присутні на українському ринку не один рік. Тут ви знайдете меблі різного цінового сегмента для різних потреб.

Завдяки широкому вибору товарів, ви зможете замовити всі необхідні меблі для дому, офісу, кухні, саду в одному меблевому центрі. Також широко представлені товари для ресторанів, готелів, клубів, бутиків і ексклюзивних салонів та інших подібних закладів. Можливо купити меблі оптом на вигідних умовах.