У воєнний час роботу меблевого центру УМК змінено. Працюємо з 9:00 - 19:00, без вихідних.

Український стиль в інтер’єрі

Український стиль в інтер’єрі – це поєднання традиційних українських елементів з сучасним дизайном. Цей стиль відображає багатовікову культуру та національну ідентичність України, що робить його особливим та унікальним.

Одним з ключових елементів українського стилю є використання національних візерунків та орнаментів. Це можуть бути вишивки, гончарні вироби, народні малюнки або розписи. Ці елементи можна використовувати як на стінах, так і на меблях чи текстильних виробах. Вони додають інтер’єру унікальність та національний колорит.

Колорит українського стилю базується на традиційних національних кольорах – жовтому, блакитному та червоному. Ці кольори можна використовувати як основні, так і в деталях інтер’єру. Вони створюють атмосферу тепла, затишку та комфорту.

Український стиль також використовує натуральні матеріали, такі як дерево, лляна тканина, глина. Це додає інтер’єру природність та відчуття зв’язку з природою. Дерев’яні меблі з традиційними візерунками, гончарні вироби та текстильні вироби з лляної тканини – це лише деякі з прикладів, які можна використовувати в українському стилі.

Особливу увагу в українському стилі приділяють деталям. Це можуть бути вишиті подушки, рушники, вази з традиційним розписом, дерев’яні різьблені вироби тощо. Ці деталі додають інтер’єру естетичність та розкіш.

Український стиль в інтер’єрі можна використовувати як в квартирах, так і в будинках. Він підходить для різних приміщень – від спальні та вітальні до кухні та ванної кімнати. Важливо збалансувати кількість традиційних елементів, щоб не перевантажити інтер’єр, але при цьому зберегти його основну ідею.

Український стиль в інтер’єрі – це не просто модний тренд, а спосіб виразити свою національну приналежність та почуття гордості за свою країну. Він додає особливого шарму та унікальності будь-якому приміщенню. Тому, якщо ви хочете створити особливий інтер’єр, варто розглянути український стиль як варіант.

Тому, якщо ви хочете створити особливий інтер’єр, варто розглянути український стиль як варіант, а консультанти Української меблевої компанії з радістю Вам допоможуть.