У воєнний час роботу меблевого центру УМК змінено. Працюємо з 9:00 - 19:00, без вихідних.

Класичний інтер’єр у сучасному житлі

Інтер’єр оселі – важлива складова життя людини. Він впливає на щоденний комфорт та загальний мікроклімат у сім’ї. Помітили, що у Вашій домівці не вистачає гармонії та балансу? Значить, настав час для класичного стилю! А як правильно поєднати його з сучасними тенденціями, читайте далі у статті від «Української Меблевої Компанії».

Класичний стиль – це про:

  • виваженість;
  • симетрію;
  • стриманість;
  • традиційний підхід.

Щоб інтер’єр дійсно вважався класичним, його деталі повинні об’єднуватися між собою спільним мотивом. Наприклад, часто можна зустріти однаковий орнамент на фіранках та подушках і майже ніколи – дивани без супроводу. Готові меблеві комплекти, виконані в одному відтінку дерева, створюють відчуття цілісності та порядку.

У класичному стилі важливою є симетрія та принцип парності. Крісла розставляють по обидва боки від дивану чи стола, а комоди чи шафи-стелажі – навколо каміна. За цим же правилом розташовують настінні світильники, картини – симетрично та парами на тумбах чи біля дзеркала.

Класичні меблі – елегантні та витончені. Від них віє аристократизмом та королівським шиком. Через велику кількість декору, оздоблення та оббивку м’яких меблів інтер’єр може здаватися дещо обтяженим або старомодним. Тому дизайнери радять додавати до класичного дизайну елементи сучасних стилів. Щоб не було різкого контрасту між предметами різних стилів, дотримуйтеся однієї колірної гами, схожих форм та фактур.

Як виглядає сучасний класичний стиль у різних кімнатах?

Вітальня

У традиційній вітальні з оксамитовим диваном, розкішними портьєрами та гравюрами в золотому оправленні, як оазис модерну в пустелі, виглядатиме грубий стіл з мармуровою стільницею.

Їдальня

Неважливо, де Ви зазвичай обідаєте – у просторій окремій кімнаті чи в куточку на кухні. Поєднайте сучасний фактурний стіл з комплектом традиційних обідніх стільців – отримаєте свіжий акцент у збалансованому середовищі.

Спальня

Сучасний – не обов’язково «холодний» чи «мінімалістичний». Уявіть собі приємну, світлу спальню, де панує безтурботність. Від космічного опуклого дзеркала й декору у вигляді супутника до стола на п’єдесталі з позолоченими вигинами та класичних білих крісел. Це ідеальне поєднання сучасних лаконічних ліній та плавних традиційних форм.

У меблевому центрі «УМК» представлені найкращі зразки як сучасного дизайну, так і класичного. Обирайте та міксуйте меблі різних стилів самостійно або довіртеся досвіду наших консультантів.