У воєнний час роботу меблевого центру УМК змінено. Працюємо з 9:00 - 19:00, без вихідних.

Скандинавський стиль інтер’єру

Скандинавський інтер’єр зачаровує простотою форм та чистотою ліній. Це справжнє спасіння для тих, хто втомився від строкатості й зайвого декору. Адже філософія цього стилю полягає у ставленні функціональності на перше місце. Спочатку йде практична цінність речі, а вже потім – зовнішня оболонка. Таким чином, північні європейці зуміли пристосувати меблі та дизайн до сурового клімату та зробити їх максимально комфортними в конкретних умовах.

Спеціалісти «Української меблевої Компанії» точно знають, як з допомогою меблів перетворити кімнату на осередок скандинавського стилю.

Світлі кольори

Оскільки зими в скандинавських країнах довгі та темні, стіни часто пофарбовані у білий, сірий та коричневі кольори. Це допомагає правильно розсіювати денне світло та наповнює простір миром і спокоєм. Білий або сірий диван у вітальні – маст-хев у вітальнях шведів чи норвежців. Він має просту форму, ніжки і часто без підлокітників.

Ефект невагомості

Більшість меблів у скандинавському стилі або мають ніжки, або кріпляться таким чином, що ніби зависають у повітрі. Перший варіант стосується стелажів, тумб, шаф, диванів. Другий – модулів для зберігання по типу «плаваючої» навісної тумби. Невагомість стосується загальної концепції інтер’єру. Ви ніколи не побачите в нордичному житлі громіздких закритих фасадів чи масивних корпусних меблів, що стоять в ряд під стіною. Все розташоване на певній відстані одне від одного, а наявність ніжок надає меблям легкості та стриманої краси.

Природні фактури

Теплі відтінки дерева, гладенькі поверхні каменю, килими з овечої шерсті роблять скандинавський інтер’єр самобутнім і максимально наближеним до природи. Поєднання натуральних матеріалів з химерними формами в кращих традиціях модернізму – основа популярності скандинавського стилю у світі.

Деякі речі стали культовими для скандинавського дизайну. Зверніть увагу на моделі, що з ними схожі. Вони гарантовано наповнять інтер’єр скандинавським шиком. Це:

  • крісло у формі яйця від Арне Якобсона;
  • «іспанський» стілець Могенсена;
  • стілець «Ox chair» або стілець з підголівником у формі рогів бика Вегнера;
  • 3-д модель крісла «Корона» від дизайнера Пола Вольтера;
  • модулі для зберігання із дротів Пантона;
  • настінна стелажна система «Royal»;
  • система для зберігання «String system».

Меблевий центр «УМК» підтримує кожну сміливу задумку та бажання до змін. Завітайте на Електрозаводську 3А та зробіть Ваші мрії реальними!