У воєнний час роботу меблевого центру УМК змінено. Працюємо з 9:00 - 19:00, без вихідних.

Механізми трансформації диванів. Частина 2

У цій статті продовжуємо знайомитися з механізмами трансформації диванів.

Єврософа – диван, який ще називають викатним або «з розкладанням уперед». Його спальне місце має вигляд двох секцій-подушок, розташованих одна над одною. Якщо потягнути на себе нижню частину та відкинути на неї одну подушку – утворюється повноцінне ложе для комфортного сну. Механізм трансформації «єврософи» відзначається високою надійністю, компактними габаритами у складеному вигляді та наявністю ніші. До недоліків моделі належать низька висота спального місця та поролоновий наповнювач м’яких секцій.

Телескоп передбачає складну систему розкладання. Секції приховані у корпусі дивана. Щоб вони виїхали одна за одною за принципом «телескопа» і стали на опори, слід потягнути до себе нижню частину. Отримуємо просторе та пружне спальне місце. Цей механізм – надзвичайно міцний та довговічний. Однак, можуть виникати деякі незручності: під час розкладання через велику вагу деталей та під час сну на місці стиків.

Дельфін належить до популярних моделей для щоденного сну. Зазвичай механізм «дельфін» використовується в кутових диванах. Щоб розкласти, треба викотити нижню частину за ремені, потім потягнути приховану секцію вгору. Вона «винирне» та займе потрібне положення. Безсумнівним плюсом даного механізму є легка трансформація, що не потребує особливих зусиль. Габарити дивана у складеному і розкладеному вигляді суттєво не змінюють простір за рахунок кутової конструкції. Але викочування нижньої частини може псувати підлогу або зачіпати килим. Також з часом стики, вірогідно, стають більш вираженими та викликають дискомфорт.

Акордеон розкладається так, як розтягуються міхи однойменного музичного інструмента. Якщо потягнути за низ корпусу, спальне місце поступово розтягнеться в довжину і стане на спеціальні ніжки, що вивільнилися в процесі трансформації. Дивани з механізмом «акордеон» мають ортопедичне наповнення високої якості та міцну конструкцію. Відсутність ніші для когось може стати істотним мінусом.

Окремо варто виділити дивани з механізмом «розкладачка». Загалом виділяють три типи:

  • седафлекс або американська розкладачка;
  • італійська розкладачка;
  • французька розкладачка.

Перші дві моделі підходять для щоденного сну. Щоб розкласти седафлекс, треба прибрати подушки з сидіння й потягнути за нього. Секції розкриються та стануть на опори. Італійська розкладачка – більш зручна у користуванні, адже не треба знімати подушки для трансформації. Також вона має товстіший матрац і надійніший механізм.

Французька розкладачка виступає в ролі гостьового варіанту. Цей компактний диван стане в нагоді, якщо іноді гості залишатимуться з ночівлею. Конструкція французької розкладачки не призначена для повноцінного щоденного сну.

«Українська Меблева Компанія» запрошує шукачів якості та комфорту завітати до відділу диванів, де на Вас чекатимуть привітні консультанти. Здивуйте їх своєю обізнаністю у галузі меблів та отримайте першокласний сервіс від «УМК»!