У воєнний час роботу меблевого центру УМК змінено. Працюємо з 9:00 - 19:00, без вихідних.

Концепція квартири-студії

Будемо відвертими: хто з нас у студентські роки не мріяв про квартиру-студію? Таке собі затишне гніздечко в кращих традиціях голівудських фільмів. Ідеальне місце, щоб жити в задоволення, збирати компанії друзів та генерувати ідеї. Насправді, концепція студії приховує в собі більш глибокі речі, наприклад: ефективне використання обмеженого простору, що дозволяє при мінімальній площі облаштувати максимально комфортне місце для життя. Одним із важливих засобів для реалізації цієї концепції є меблі, що є основою для гармонійної обстановки квартири-студії. Вони мають бути:

  • багатофункціональними – в умовах економії місця шафи, дивани, столи часто слугують роздільниками на межі спальної та кухонної або вітальної зон;
  • ергономічними – тобто, максимально місткими, що стає можливим через використання вертикального простору;
  • компактними – їх розмір повинен бути оптимальним, щоб залишити вільне місце для пересування по квартирі, але при цьому не втратити своєї зручності для власника;
  • виконані в одному стилі, оскільки в студії всі зони плавно переходять одна в одну в межах однієї кімнати.

Консультанти «Української Меблевої Компанії» підготували кілька порад, що допоможуть перетворити Вашу квартиру-студію на концептуальне житло.

Пам’ятайте про баланс

Якщо в квартирі достатньо місця і для ліжка, і для дивана, їх краще розмістити біля протилежних стін. Інакше один бік буде здаватися візуально перевантаженим. Не обов’язково їх ставити безпосередньо навпроти. Коли два масивні предмети меблів знаходяться біля різних стін, з’являється відчуття гармонії та балансу.

Вся справа в «ніжках»

Обираючи меблі для квартири-студії, важливо не перетворити її в скупчення  блоків. Шукайте моделі, в яких «циркулює» повітря – меблі на ніжках. Один-два екземпляри допоможуть створити ефект невагомості серед громіздких комодів чи тумб.

Уникайте розміру міні

Інколи власники квартир-студій вважають, що через її обмежені габарити слід використовувати меблі невеликого розміру. Насправді, це візуально зменшує приміщення. Слід забути про мініатюрні столики чи шафи та віддати перевагу повнорозмірним варіантам.

Дзеркальні поверхні

Дзеркала – чудовий спосіб створити ілюзію збільшення простору. Шафи з дзеркальними фасадами чи комоди з дзеркальними вставками – ідеальне рішення для студії. Відбиваючи сонячне світло, вони оптично трансформують кімнату та наповнюють інтер’єр неповторною атмосферою.

Якщо стаття надихнула Вас на нові ідеї, завітайте до нашого меблевого центру та реалізуйте їх з допомогою сучасних та стильних меблів від «Української Меблевої Компанії».