У воєнний час роботу меблевого центру УМК змінено. Працюємо з 9:00 - 19:00, без вихідних.

Що не є дефектом для меблів?

Сучасні виробники меблів виготовляють продукцію, що відповідає сертифікатам якості та має гарантійний термін експлуатації. Іноді у клієнтів виникають питання щодо стану меблів, який вони поспішно називають терміном «дефект». Але не все, що має інший відтінок кольору, поскрипує чи стирчить, можна розцінювати як брак.

Консультанти «Української Меблевої Компанії» підготували інформацію про те, що не вважається дефектом меблів. Отже, це норма, якщо:

  • в деяких місцях тканина оббивки м’яких меблів береться складками, які зникають після розгладження рукою;
  • меблі мають певний запах, що ще не вивітрився після відповідних процесів виробництва;
  • матеріал оббивки дещо відрізняється за відтінком на окремих деталях моделі;
  • чується поскрипування, якщо натиснути рукою на пружинний блок;
  • наповнювач пристосовується до активного користування і в деяких місцях трохи просідає і змінює м’якість.

Окремо слід сказати про меблі, виготовлені з дерева та матеріалів на його основі. Для них характерно:

  • невідповідність кольору – дошки з одного сорту дерева можуть виглядати по-різному в межах одного виробу;
  • зміна кольору після доставки – під впливом світла меблі з вишні потемніють, з горіха – посвітлішають, а з клену отримають медовий відтінок;
  • неоднорідність малюнку, що пов’язана з річними кільцями;
  • темні плями та лінії на поверхні, які виникли на місці колишніх гілок чи смоляних ходів.

Це візуальні особливості меблів з дерева, які легко можна прийняти за дефект. Та не слід забувати про ще одну важливу деталь. Деревина залишається динамічною навіть після того, як її спиляли та переробили. Зміни вологості навколишнього середовища змушують її розширюватися або стискатися. При чому меблі «рухаються» лише в ширину, а волога поглинається найбільше на торцях. Такий ефект найбільш помітно проявляється на обідніх столах. Посередині стола іноді можна побачити невелике заглиблення через те, що краї розширяються більше, ніж середина. У розкладному столі власники можуть побачити зазор між двома деталями. Це також не є дефектом.

«Українська Меблева Компанія» відповідально ставиться до збуту меблевої продукції. Ми гарантуємо належну якість меблів та відповідність міжнародним стандартам. Але якщо у Вас виникають сумніви щодо стану придбаного товару, консультанти «УМК» завжди допоможуть у вирішенні спірного питання.