У воєнний час роботу меблевого центру УМК змінено. Працюємо з 9:00 - 19:00, без вихідних.

Цікаві факти зі світу меблів

Виготовлення меблів – це не лише про кропітку працю та сухі розрахунки. У цій сфері є також свої цікавинки, які когось, можливо, здивують.

Консультанти «Української Меблевої Компанії» підготували п’ять незвичайних фактів зі світу меблів.

  • Найстарішому стільцю – більше 5000 років. Він виготовлений древніми єгиптянами із дерева платана та має просту конструкцію зі спинки, підлокітників і ніжок. Незважаючи на свій вік, стілець добре зберіг первісну форму та свій унікальний дизайн.
  • Найдовший обідній стіл знаходиться в Індії. Півтора кілометри сталі, бетону та інших матеріалів були створені для культурного фестивалю. Він оснащений спеціальною системою подачі їжі та напоїв, а також візуальним та музичним обладнанням, щоб розважати учасників. Стіл символізує єднання людей і підкреслює роль їжі в цьому.
  • Найзручніші меблі для переговорів – «крісла для бесід», поширені в Англії у 18 столітті. Вони були з’єднані між собою суцільною спинкою дугоподібної форми. Це давало можливість сидіти обличчям одне до одного і максимально комфортно вести бесіду. Пізніше функціональність «парних» крісел стала менш важливою. Заможні англійці з допомогою них підкреслювали статус та вишуканий смак.
  • Найбільший офісний стілець у світі знаходиться в США, штат Алабама. Конструкція із сталі та залізобетону має висоту близько 10 метрів. Це одна з туристичних пам’яток штату, яку включають в маршрут автомобільних подорожей. Стілець, навіть, знімали у фільмах та шоу.
  • Найдорожчий предмет меблів за всю історію людства – шафа-бюро «Бадмінтонський кабінет». Після кількох торгів, його врешті придбав князь Ліхтенштейну для музею у Вені за 36.7 млн доларів. Протягом 2 століть шафа знаходилася у маєтку англійських герцогів Бадмінтон-хаус. На сьогодні це унікальний зразок не лише меблевого мистецтва, а й скульптури, архітектури та живопису.