У воєнний час роботу меблевого центру УМК змінено. Працюємо з 9:00 - 19:00, без вихідних.

Навіщо потрібні декоративні подушки?

Декоративні подушки – унікальний дизайнерський винахід. Коли вони є – наче і не помічаєш їх присутності. Але варто хоча б на день прибрати – інтер’єр відразу тьмяніє, втрачає родзинку та стиль. Консультанти «Української меблевої компанії» вирішили дослідити, навіщо потрібні декоративні подушки і чи можна без них обійтися.

Декоративні подушки  – це опціональне доповнення до м’яких меблів, що значно підвищує комфорт та затишок при користуванні ними. Хоча здається, що вони виконують лише естетичну функцію, це не так.

  • Диванні подушки захищають оббивку м’яких меблів від передчасного зносу. Тому доцільно використовувати подушки під час сидіння. Їх набагато простіше почистити або замінити в разі забруднення, ніж тканину оббивки.
  • Відпочинок з подушками більш приємний для спини та шиї. Безперечно, сучасні дивани та крісла мають зручні ортопедичні бильця. Але іноді чогось не вистачає для повного розслаблення. Чогось м’якого,теплого, затишного. Це щось і є декоративна подушка, яку так приємно розмістити між попереком та меблями. Або ж покласти відразу кілька штук і задрімати між ними після довгого робочого дня.

Естетичну функцію подушок важко переоцінити. Багатство форм і кольорів вражає і дозволяє створити будь-який стиль у інтер’єрі. Наприклад, маємо в кімнаті невеликий диван у пастельних відтінках. Простий мінімалізм – це завжди стильно,але хочеться додати кольорів. Пара яскравих подушок – і кімната наповнюється свіжістю та весняним настроєм! Подушки з китайським орнаментом перетворюють кімнату в острівець східної краси. А великі чорно-білі моделі підкреслюють брутальний шик.

Декоративні подушки – річ, звісно, не обов’язкова, але ж яка приємна! Завітайте до “Української меблевої компанії” та відчуйте затишок, який вони дарують, власноруч!