У воєнний час роботу меблевого центру УМК змінено. Працюємо з 9:00 - 19:00, без вихідних.

Геймерські крісла – що це?

Геймерське або ігрове крісло – відносно нове поняття на меблевому ринку. Більшість сприймає його як спеціальне сидіння для фанатів комп’ютерних ігор. Тому коли виникає потреба у кріслі для письмового столу, про геймерське чомусь забувають. І дарма! Перше ігрове крісло було дійсно створене для комп’ютерної гоночної гри. Але зараз його використовують люди, що кожного дня багато працюють перед монітором. Досвідчені користувачі не з чуток знають про незабутні відчуття, яке це крісло дарує м’язам спини та хребту.

Консультанти «Української меблевої компанії» вирішили з’ясувати основні особливості геймерського крісла та чи варто його купувати людям, не пов’язаним з комп’ютерними іграми?

Перша особливість, що в прямому сенсі «кидається в очі» – це дизайн. Геймерське крісло виглядає ефектно, незвично, молодіжно. Його зовнішній вигляд дарує необмежені можливості для самовираження. Це ідеальний варіант для творчих людей, що у всьому прагнуть підкреслити свою індивідуальність. Яскраві вставки в оббивці дозволяють освіжити інтер’єр та створюють стильний ефект.

Друга – конструкція ігрового крісла. Маючи цільний каркас з металу та міцну оббивку, воно відрізняється високою якістю та довговічністю. Доречно купити геймерське крісло для старшокласника чи студента. Як би вони не вовтузилися у кріслі, не розкачували та розхитували його – параметри стійкості виробу витримають будь-який вплив.

Одна з найголовніших переваг геймерського крісла над офісним – ортопедичний ефект. Оскільки воно розраховано на людину, що тривалий час непорушно сидить в одній позі, виробники потурбувалися про максимальний комфорт для організму. Висока спинка з подушками для шиї та попереку зменшує напругу в м’язах та попереджає розвиток сколіозу. Анатомічна будова ігрового крісла повністю підлаштовується під вигини тіла та перетворює сидіння в ньому у справжній релакс. Якщо раптом набридло сидіти та хочеться прилягти – функція відкидної спинки трансформує крісло у горизонтальне положення. А регульовані підлокітники та висувна підставка для ніг додають приємних відчуттів від користування.

Найсучасніші моделі оснащені вбудованим сабвуфером, підставкою для склянки, мишки, підсвіткою.

Підсумовуючи вищесказане, можна зробити висновок: геймерські крісла – це чудова альтернатива офісним варіантам, що має більше функцій та стильових рішень. А про його ортопедичні властивості можна складати легенди.

Чекаємо Вас у меблевому центрі «УМК» для вибору геймерського крісла та інших меблів, що порадують ціною, якістю та оригінальним дизайном!