У воєнний час роботу меблевого центру УМК змінено. Працюємо з 9:00 - 19:00, без вихідних.

Ліжко чи диван: що обрати для щоденного сну?

Кожен в місті, напевно, чув про великий асортимент меблів для сну в «Українській меблевій компанії». Та коли настає час зробити вибір між диваном та ліжком, виникає багато питань.

Консультанти «УМК» допоможуть визначитися.

Перша  і, мабуть, основна умова вибору – в якій кімнаті будуть стояти меблі. Якщо є можливість облаштувати зону для сну в окремій кімнаті, тобто, спальні – безсумнівно, варто купити ліжко. Це незмінна класика для нічного відпочинку, яку меблярі постійно вдосконалюють та адаптують під потреби користувачів.

Якщо ж місця небагато і кімнатою для сну виступає зала – однозначно варто придбати диван. Сучасні моделі-трансформери ідеально поєднують дві функції: місце для прийому гостей та сімейних посиденьок вдень та ложе для сну вночі.

Друга умова для вибору – особисті вподобання, на які впливають такі відмінності між ліжком та диваном:

  • конструкція;
  • компактність;
  • догляд.

Конструкція ліжка передбачає широку суцільну поверхню з ортопедичними властивостями, на якій так приємно відпочивати після робочих буднів. Простір та свобода рухів на ліжку – незабутні відчуття, які, однак, не оцінять любителі спати у куточку «під стіною». Якщо Ви – один з них, сміливо обирайте диван. Кутовий чи прямий, з різними видами розкладки – в «Українській меблевій компанії» є безліч варіантів на будь-який смак.

Під компактністю мається на увазі можливість трансформувати меблі та без проблем пересувати їх з місця на місце. Обожнюєте час від часу змінювати обстановку вдома? Тоді дивани – це ваша стихія! Різні механізми розкладки дозволяють швидко зменшити габарити та вивільнити місце, якого так бракує у невеликих за площею кімнатах.  Зверніть увагу на модульні дивани від «Української меблевої компанії»: окремі модулі можна легко рухати та міняти місцями за бажанням.

Ліжка більше прийдуться до душі тим, хто схильний до стабільності та не любить робити зайвих рухів. Один раз поставили – і не треба більше ні розкладати, ні пересувати. Тільки насолоджуватися відпочинком по-королівськи.

Догляд за ліжком та диваном також дещо відрізняється. На перший погляд, ліжко потребує менше зусиль під час прибирання. Слід просто зняти наматрацник та випрати, а каркас очистити вологою серветкою від пилу. Оббивка дивана вимагає більш ретельного чищення: спочатку пилосмоком, потім із допомогою спеціальних засобів. На щастя, асортимент косметики для м’яких меблів настільки широкий, що дозволяє зберігати красу дивана довгі роки.

Сподіваємося, наша стаття допоможе Вам визначитися з покупкою! Чекаємо Вас в «Українській меблевій компанії» на Електрозаводській 3-А. Асортимент вражає, а ціни приємно дивують!