У воєнний час роботу меблевого центру УМК змінено. Працюємо з 9:00 - 19:00, без вихідних.

Догляд за м’якими меблями

Новий диван у оселі завжди піднімає настрій та тішить погляд. Його оббивка, до якої ще не дібрався дитячий фломастер чи котячий кіготь, виграє усіма барвами та приємна на дотик. Як же прикро, коли з часом фактури м’яких меблів втрачають свої первозданні якості через неправильну експлуатацію.

У цій статті експерти «Української Меблевої Компанії» поділяться  секретами догляду за диванами та кріслами, що збережуть їх красу на довгі роки.

З якою тканиною маємо справу?

Існує 2 основних способи чищення: сухий та вологий. Перший включає обробку від пилу з допомогою м’якої щітки чи пилосмоку. Другий передбачає використання води та спеціальних засобів для більш глибокої очистки.

Якщо сухе чищення підходить майже всім видам тканин для оббивки, то вологе – більш примхливе і має свої нюанси.

Розглянемо найпопулярніші варіанти.

  • Флок полюбляє прибирання неспиртовмісними вологими серветками чи губкою, змоченою в воді.
  • Рогожка витримає видалення плям спиртом та нашатирем, але не потерпить агресивних засобів, що містять продукти нафтопереробки.
  • Мікрофібра боїться води, що швидко проникає в її волокна, тому більше схильна до очищення пилосмоком.
  • Шеніл також не прихильник води, але допускає метиловий спирт, оцет і хімчистку.
  • Жакарду достатньо мильного розчину.
  • Делікатні фактури, такі як велюр, оксамит і плюш, повертають свій первісний вигляд після обробки водяною парою. А пилосмок полюбляє лише велюр.

Окремо слід сказати про догляд за шкіряними меблями. Вони потребують достатньої вологості повітря у кімнаті та не люблять прямого сонячного проміння. Очищати їх краще за все вологою ганчіркою, змоченою у мильному розчині, а потім сухою серветкою. Незначні плями можна видалити засобами зі спиртом у складі, а для серйозніших забруднень застосовувати спеціальні м’які миючі без розчинників.

До неписаних правил, звісно, входить періодичне очищення диванних подушок пилосмоком та протирання пилу на гладких поверхнях м’яких меблів.

Якщо Ви вирішили купить диван чи крісла в «Українській меблевій компанії», будьте певні: наші м’які меблі від провідних українських виробників довго даруватимуть затишок вашому дому!