У воєнний час роботу меблевого центру УМК змінено. Працюємо з 9:00 - 19:00, без вихідних.

Обираємо комфортний сон

Комфортний сон – це не мрія, а реальність, яку дарують дивани та ліжка від «Української меблевої компанії». Вони виготовлені за сучасними технологіями та відповідають усім стандартам МОЗ. Спати на таких меблях – справжнє задоволення, адже кожна модель має ортопедичне спальне місце.

Обираючи меблі для комфортного сну, важливо пам’ятати про індивідуальний підхід. Наприклад, жорсткість матрацу визначається за віком його майбутнього власника. Дітям рекомендують спати на максимально твердих поверхнях. Підлітки та молодь можуть дозволити собі матраци середньої жорсткості. Дорослі особи не мають обмежень у виборі, крім медичних показань. А людям похилого віку бажано обирати більш м’які поверхні.

В «УМК» представлена продукція відомого виробника диванів «Укрізрамеблі». Це високоякісні зразки для відпочинку, ідеальні зовні та всередині. Їх модельний ряд налічує 8 видів матраців, що мають 5 ступенів жорсткості. Такий діапазон задовольняє запити кожного покупця: від людей з захворюваннями хребта до сімейних пар, що мають велику різницю у вазі.

Який тип матрацу обрати? Безпружинний, пружинний з блоками «боннель» чи систему «покет-спрінг»? На допомогу прийдуть консультанти «Української меблевої компанії» – досвідчені знавці своєї справи. Опишіть їм свої вподобання та отримайте консультацію, а після переходьте до практики. Полежіть кілька хвилин на обраній моделі, щоб ваше тіло визначило самостійно: м’яко чи твердо, зручно чи не зовсім.

Незамінними аксесуарами для дивану чи ліжка є подушки. Їх також можна придбати в нашому меблевому центрі.

Якщо клієнт має особливі побажання стосовно розміру, кольору чи жорсткості спальних меблів, завжди є можливість замовити варіант на власний розсуд.

Чекаємо всіх, хто мріє про комфортний сон, в «УМК» на 5-Зарічному, вул. Електрозаводська 3-А.