У воєнний час роботу меблевого центру УМК змінено. Працюємо з 9:00 - 19:00, без вихідних.

Знижки до -50% в меблевому центрі УМК

Новорічні свята вже близько, а ви ще не визначилися з подарунком? Меблевий центр «Українська Меблева Компанія» швидко вирішить це питання. Даруємо неймовірні знижки до 50% на весь асортимент!

Знижки УМК Кривий Ріг

Чого бажаєте під ялинку – новий м’якенький диван чи затишне ліжко? А може розкішну шафу? Будь-яка мрія про якісні та сучасні меблі можлива з «УМК». Усі місцеві Санта-Клауси наповнюють тут свої мішечки і вам рекомендують.

Новий інтер’єр – це чудова нагода попрощатися зі старим та порадувати рідних. Стрибайте у кучугури зимових знижок «УМК» та реалізуйте найсміливіші дизайнерські забаганки!

В даному розділі ви знайдете новинки меблів, а також акції та знижки на меблі від Брендів-Магазинів в УМК. Завжди є акційні товари, які можна купити за вигідною ціною. У меблевому центрі в Кривому Розі ви знайдете меблі для усього будинку в різних стилях.

Представлені Бренди періодично випускають нові моделі меблів, в відповідності до сучасних трендів і потреб покупців. Слідкуйте за цими новинками, щоб бути в курсі останніх тенденцій.