У воєнний час роботу меблевого центру УМК змінено. Працюємо з 10:00 - 19:00, без вихідних.

Обираємо вітальню, УМК

Вітальня – кімната відпочинку та сімейних вечорів. Зазвичай тут зосереджено багато техніки, аксесуарів, книг, фотографій та інших дрібниць. Меблі для вітальні повинні бути практичними, щоб раціонально вмістити всі речі, та естетично привабливими.

На що слід звернути увагу, обираючи вітальню, підкажуть консультанти меблевого центру УМК.

Масивні гарнітури залишилися в минулому, поступившись оновленим модульним наборам. Це так звані «міністінки», які власник може компонувати за бажанням. Дуже зручно, що кількість секцій також можна обирати під час купівлі.

Стандартні складові сучасної «стінки»:

  • шафа;
  • тумба;
  • полиці;
  • комод;
  • стелаж.

Шафа частіше за все має вигляд вітрини: скляні фасади надійно приховують речі від пилу, залишаючи їх видимими для оточуючих.

Стелаж – близький родич шафи-вітрини – становить собою відкриту конструкцію з полиць. Він відрізняється цікавою геометричною формою та оригінальним дизайном. Це найкраще рішення для вітальні в стилі хай-тек і мінімалізм.

Тумба має безліч варіацій: тумба під ТВ, навісна та окремо розміщена висока модель з полицями чи шухлядами.

Полиці слугують підставкою під квіти, фоторамки, нагороди, сувеніри тощо.

Комод зовні має відмінності від свого аналогу для спальні. Його оформлення має більш чіткі, строгі лінії та незвичне розміщення шухляд, хоча все залежить від виробника.

Меблеві набори для вітальні виготовляються з якісного дерева, МДФ та ДСП або їх комбінацій. Якщо зала паралельно виконує функцію кабінету чи бібліотеки, дизайнери рекомендують обирати моделі шаф-вітрин в класичному стилі. Вони виготовляються з дерева або його поєднання з МДФ. Для віталень в стилі хай-тек, мінімалізм, лофт доречними будуть меблеві комплекти з МДФ та ДСП зі скляними та металевими вставками.

Кольорова гама стінок для вітальні досить широка: від спокійних пастельних кольорів до контрастних сполучень, які надають кімнаті сучасного вигляду.

Якщо Ви плануєте час від часу смакувати кавою з гостями, придивіться акуратний журнальний столик, який виконує чимало функцій.

Власникам маленької вітальні радимо використати в інтер’єрі навісні полиці та тумби з напівпрозорими фасадами: це візуально збільшує простір.

Завітайте до меблевого центру «УМК» та запитайте все, що Вас цікавить про вітальні у наших експертів. Гарантуємо: наші ціни приємно дивують, а якість меблів покращує настрій!

Зателефонуйте нам та отримайте консультацію: ВІТАЛЬНІ