У воєнний час роботу меблевого центру УМК змінено. Працюємо з 9:00 - 19:00, без вихідних.

Обираємо дитячу спальню, УМК

Коли приходить пора «робити» дитячу кімнату, багатьох батьків охоплює паніка. Величезний асортимент не радує, а, навпаки, лякає: хочеться бути впевненим, що не прогадав з вибором. Експерти меблевого центру «УМК» дадуть кілька порад, які значно спростять життя турботливим батькам.

Готові варіанти обирайте та біди не знайте!

Якщо Ви назбирали певну суму грошей, але втомилися від пошуків – готові рішення для дитячої врятують ситуацію. Сучасні виробники постійно розробляють комплекти меблів, що мають спільну кольорову гамму та стиль. До складу стандартного набору входять:

 • ліжко;
 • шафа;
 • письмовий стіл;
 • стілець;
 • полиці.

Цей варіант ще називають модульним, що означає можливість придбання як всього модулю, так і окремих його частин. Готова дитяча – гарна ідея для підліткової спальні. Приходьте до «УМК» зі своєю юною леді чи містером та дозвольте їм проявити свою самостійність. Наші експерти розроблять разом з ними 3D модель майбутньої кімнати та запропонують зразки різного дизайну.

Щоб дитяча довго прослужила, матеріал для неї обирайте вміло!

Дерево, МДФ і ДСП – класичне тріо для виготовлення дитячих та інших меблів. Кожен має свої переваги та недоліки.

Дерево – безперечний лідер по екологічним показникам та надійності, але воно потребує акуратного ставлення та коштує дорожче, ніж інші матеріали.

ДСП приваблює низькою ціною, але має нижчий рівень зносостійкості та довговічності, ніж дерево та МДФ. Клас Е1 – стандарт для ДСП, що означає його безпечність для щоденного вжитку та нетоксичність. Зазвичай у дитячих можна зустріти полиці з ДСП або внутрішнє начиння шаф та комодів.

МДФ вважається оптимальним варіантом для виготовлення дитячих меблів. Це плити з дрібної деревної тирси, які:

 • гіпоалергенні;
 • екологічні;
 • міцні;
 • довговічні;
 • зносостійкі;
 • доступні за ціною.

Якщо продумати дрібниці та деталі, дитяча спальня вийде ідеальна!

Цей пункт стосується індивідуального підходу та уваги до нюансів. Якщо власниця майбутньої кімнати – дівчинка, логічно буде потурбуватися про шафу з платтяним відділом та письмовий стіл з великою кількістю шухляд. Хлопчикам, вірогідно, сподобаються навісні полиці найрізноманітнішого дизайну, де вони зможуть виставити свої моделі авто або спортивні нагороди. Якісна фурнітура також має значення: буде прикро, якщо на гарних декорованих фасадах звисатимуть розхитані ручки та завіси.

Меблевий центр «УМК» має багато цікавих варіантів дитячих. Наші меблі безпечні, надійні та відповідають всім міжнародним стандартам якості. Непосиди та мрійники, малюки та школярі, модниці та бунтарі – кожен знайде меблі для кімнати своєї мрії в «УМК».

Зателефонуйте нам та отримайте консультацію: ДИТЯЧІ КІМНАТИ