У воєнний час роботу меблевого центру УМК змінено. Працюємо з 9:00 - 19:00, без вихідних.

Обираємо туалетний стіл, УМК

Жінка спокійна, коли її косметика та всілякі дрібниці лежать на своєму місці, а не падають з поличок у ванній кімнаті. Найкраще місце для зберігання жіночих речей – туалетний столик, придуманий ще в епоху бароко і актуальний до сих пір.

Консультанти меблевого центру «УМК» ознайомлять із різновидами туалетного столика та його основними характеристиками.

Класичний туалетний столик – це поєднання дзеркала, столика та висувних шухляд. Сучасні варіанти можуть бути оснащені полицями, потаємними нішами, прихованим дзеркалом, підсвічуванням та іншими цікавими доповненнями.

Розрізняють 4 основних моделі туалетного столика:

  • з незалежним дзеркалом;
  • трюмо;
  • трельяж;
  • консоль.

Перша модель передбачає дзеркало, що не поєднане з корпусом столика. Це дає можливість розмістити його за бажанням на потрібну висоту залежно від зросту власниці.

Трюмо – туалетний столик з високим дзеркалом, що дозволяє повністю побачити своє відображення.

Трельяж має зручне тристулкове дзеркало, що дає максимальний кругозір і часто виконане в кутовій формі.

Консоль ще називають трансформером: легким рухом розкладається вбудоване дзеркало, відкриваючи додаткову нішу для зберігання дрібниць.

Розмір та конструкція туалетного столика залежать від параметрів спальні, куди звичайно купують ці меблі.

Для маленької кімнати доречними є навісні моделі, вузькі столики з кількома шухлядами вгорі та вільним місцем, щоб підсунути пуф чи стілець.

У просторній спальні гармонійно виглядають більш масивні конструкції, що можуть сягати 1.5 м у довжину. Популярним є туалетний столик з двома тумбами по обидва боки від місця для сидіння. Верхня частина піднімається та перетворюється на дзеркало з підсвічуванням. Шухляди настільки місткі та глибокі, що підходять для зберігання не лише косметики, а й сумок, поясів, капелюхів, ліків та іншого.

Матеріали для виготовлення туалетного столика – типові для всіх корпусних меблів. Це дерево, МДФ, ДСП та їх комбінації.

Дерев’яні моделі розкішно виглядають та створюють атмосферу французського будуару. Столики з МДФ не поступаються красою зовнішнього вигляду, також довговічні та стійкі до пошкоджень, але коштують дешевше. Сучасні виробники полюбляють робити ніжки з масиву дерева, фасади та верхню поверхню з МДФ, а полиці чи дно шухляд з ДСП. Така комбінація є приємною не лише якістю, а й за ціною.

У меблевому центрі «УМК» – багатий вибір туалетних столиків та інших корпусних меблів. Наша продукція – екологічна, стильна та сучасна. Приходьте та переконайтеся, чому нам довірили свій інтер’єр сотні задоволених клієнтів.