Кухонний куточок – справжня знахідка для кухні будь-якого розміру. Його переваги можна простежити на прикладі трьох різних приміщень.
На маленькій кухні куток якнайкраще демонструє компактність та практичність. Обираючи його, Ви раціонально застосовуєте кожен сантиметр кутового простору. При цьому залишається місце для вільного пересування між меблями. А внутрішні ніші для зберігання речей значно полегшують життя та допомагають розподілити всілякі дрібнички.
В кухні-студії куточок проявляє свою функціональність: дизайнери часто використовують його для зонування приміщення, щоб відділити обідню зону від зони приготування їжі.
На кухні галерейного типу він виконує естетичну роль. Утворюючи разом з іншими меблями гармонійний ансамбль, куток надає приміщенню відчуття затишку, стилю та комфорту.
Якщо Ви вирішили купити кухонний куточок, продумайте його розміри, матеріал каркасу та оббивки.
Стандартною вважається модель з посадковими місцями 2+1, столом та двома табуретами. Можна замовити куточок з місцями 3+1 або у мініформаті 1+1.
Каркас повинен бути міцним та екологічно чистим. Найбільш розповсюдженим матеріалом для бюджетних варіантів є ламіноване ДСП. Корпус із дерева довговічний, надійний, безпечний і має дорожчу ціну. Можна зустріти куточки з хромованого металу та різні поєднання, наприклад: дерево та ЛДСП, МДФ і ДСП.
Для оббивки сидінь та спинки найчастіше використовують флок, шкірзам та велюр. Ці тканини стійкі до механічних пошкоджень, невибагливі у догляді та мають широку кольорову гаму. Куточки з поєднанням двох матеріалів у оббивці виглядають ефектно та стильно.
Окремо слід виділити кутовий диван на кухню зі спальним місцем. Це ідеальний варіант для великої родини, що живе у малогабаритній квартирі, або коли гості залишаються з ночівлею. При виборі розкладного куточка слід продумати, чи залишиться вільне місце для перестановки стола та стільців.
Якщо ж кухонний куточок все ж не Ваша історія, ось кілька порад, які краще купити стільці й табурети для обіднього столу.
У маленькому приміщенні, де господарі використовують обідню зону лише для прийому їжі, табурет – оптимальне рішення. Він компактний і легко переміщається повністю під стіл. Для довгих вечорів за кавою він не підходить.
А стілець зі зручною спинкою підходить як для швидких сніданків, так і для тривалих посиденьок за ноутбуком чи з гостями. Це найкращий варіант для кухні, де про комфорт більше піклуються, ніж про вільний простір.
Стільці з дерева є класичним доповненням дерев’яних обідніх столів чи з покриттям, імітованим “під дерево”. Моделі з металевим каркасом утворюють гармонійний комплект зі скляними столами. Ротангові стільці поєднуються з кухонними столами такого ж матеріалу або з деревом.
Щоб краще орієнтуватися у виборі матеріалу для оббивки (не лише стільців, а й крісел, диванів та ін.), консультанти УМК розкриють Вам секрет градації тканин.
За міжнародним стандартом виділяють 8 категорій тканин, які відрізняються рівнем щільності, її зносостійкості та складності фактури. Для оббивки стільців і табуретів популярними є тканини флок, велюр і шкірзам.
Флок – м’який, еластичний матеріал, що стійкий до механічного впливу та різноманітний за кольором.
Велюр – м’який матеріал, що не розтягується та не деформується.
Шкірзам – улюбленець серед покупців – зручний, ефектний, стійкий до вологого прибирання та пошкоджень, також має багату палітру кольорів.
Якщо Ви у пошуку якісного та стильного куточка для кухні чи обідніх стільців – меблевий центр УМК має що запропонувати. Варіанти на будь-який смак, гаманець та розмір приміщення. Кухонні меблі від УМК – комфорт зі стилем для Вашого інтер’єру.
Зателефонуйте нам та отримайте консультацію: (067)-520-94-22