У воєнний час роботу меблевого центру УМК змінено. Працюємо з 9:00 - 19:00, без вихідних.

Обираємо кухню з УМК

Маєте труднощі з вибором кухні? Тепер це в минулому. Експерти УМК підготували кілька порад, що допоможуть купити кухню, ідеальну для Вашого житлового простору.

Знайомство з асортиментом кухонних гарнітурів починається з огляду виставки у торгівельному залі, та каталогу. Кухні бувають різні:

  • готові кухні;
  • на замовлення;
  • прямі ;
  • кутові;
  • модульні;
  • посекційні.

Та перш ніж робити вибір між цими категоріями, консультанти визначають основний критерій – матеріал, з якого будуть виготовлені корпус і фасади. Від нього залежить ціна кінцевого результату.

Виділяють три типи матеріалів:

  • ДСП
  • МДФ
  • дерево.

Купити готову кухню з ДСП – це обрати економ-варіант, який при належному догляді прослужить тривалий час. Фасади з ламінованого ДСП, окрім ламінування виглядають просто і лаконічно.

МДФ дає більше можливостей для дизайну. Фасали з цієї сировини можуть бути вкриті плівкою ПВХ, пластиком чи фарбою. Будь-який гарнітур з ними виглядає сучасно та стильно. МДФ – екологічний, термостійкий матеріал, що не деформується під час експлуатації. Кухні з фасадами МДФ надійні, якісні, довговічні, тому є дуже популярними серед споживачів.

Кухонні фасади з дерева вважаються найдорожчими та потребують особливої уваги. Їх подальший стан залежить від вологості, температури у приміщенні та дбайливого догляду. Коли матеріал визначений, консультанти пропонують обрати готову кухню чи на замовлення.

Готові гарнітури – можливість швидко змінити інтер’єр без зусиль. Якщо Ви маєте стандартну площу і не хочете займатися плануванням – готовий варіант для Вас.

Інша справа, якщо в душі прокинувся дизайнер, що бажає ексклюзиву та знає, як краще все скомпонувати. Кухні на замовлення дозволяють придбати лише необхідні елементи, якими Ви точно будете користуватися кожного дня.

Далі обираємо кухню за формою. Слід врахувати планування кімнати та звички сім’ї. Пряма або лінійна форма краще, коли потрібно залишити місце для повноцінного обіднього комплекту, наприклад, м’якого куточку. Кутову кухню обирають господині, що мають багато дрібної побутової техніки, продуктових запасів і це все треба компактно розподілити. Конструкція кутових гарнітурів дозволяє максимально задіяти простір.

Комплект меблів, виконаний в єдиному стилі, становить модульну кухню. Це сучасна версія оформлення простору з допомогою готових елементів – модулів або кухонних секцій.

Не обов’язково купувати весь модуль. Можливість придбати посекційно означає, що Ви завжди зможете доповнити гарнітур новими секціями, орієнтуючись на власний бюджет та свої вподобання.

Для того, щоб модульна кухня прийшлась до смаку, варто заздалегідь продумати кількість секцій, яку плануєте замовити, їх  габарити та конструкцію.

УМК має для Вас безліч якісних, стильних та оригінальних варіантів кухонь від виробників: готових та на замовлення, різної форми та дизайну. Покажіть фото кухні своєї мрії і ми спробуємо втілити її в реальність.

Приємна ціна, швидка доставка, надійна гарантія – УМК поважає вибір своїх клієнтів.

Зателефонуйте нам та отримайте консультацію: (067)-520-94-22